lt
en
Pradžia
En

Sertifikatai

BREEAM sertifikatas - aukščiausias įvertinimas

BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) yra pasaulyje pirmaujantis projektų, infrastruktūros ir pastatų tvarumo vertinimo metodas.

BREEAM sertifikatu įvertinami nauji ir jau eksploatuojami pastatai. Visame pasaulyje yra daugiau nei pusė milijonų sertifikuotų objektų bei daugiau negu 2 milijonai pastatų yra užregistruoti BREEAM vertinimui.

BREEAM yra visapusiška vertinimo sistema, projektai vertinami pagal skirtingas sritis:  vadyba, sveikata ir gerovė, energetika, transportas, vandentvarka, medžiagos, atliekų tvarkymas, ekologija, tarša. "GOOD" įvertinimui reikia surinkti nemažiau 40, "VERY GOOD" nemažiau 55, "EXCELLENT" – nemažiau 70, "OUTSTANDING" nemažiau 85 balų iš 100.

Pasauliniu mastu OUTSTANDING įvertinti tik 87 tvarūs ir draugiški aplinkai išskirtinės architektūros biurai.

Energetinio naudingumo sertifikatas

Esame įvertinti A energetinio naudingumo klase.

Siekdami šio rezultato kasdien glaudžiai bendradarbiavome su architektais, statybininkais, ekspertais, atsakingai rinkome šiuolaikines medžiagas ir technologijas, kiekviename žingsnyje kontroliavome statybos ir montavimo procesus.

Komfortiškas darbo sąlygas užtikrina padidinto našumo vėdinimo sistema su rekuperacija. Efektyvūs LG Electronics šilumos siurbliai ir oro kondicionieriai, mikroklimato parametrai reguliuojami kiekviename aukšte pagal darbuotojų individualius pageidavimus. Visų inžinerinių sistemų veikimas kontroliuojamas BMS.

Žaliosios energijos sertifikatas

Savo veikloje naudojame elektros energiją, kuri 100 % pagaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI).

Naudodami elektros energiją iš AEI prisidedame prie aplinkos, kurioje vykdome savo veiklą, tausojimo ir išreiškiame savo požiūrį į šalies ekologines problemas.